„W ramach projektu oferujemy możliwość konsultacji z prawnikiem oraz psychologiem. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z niżej wymienionymi osobami poprzez swojego koordynatora dostępności.”
 

Koordynator dostępności

Numer telefonu

Adres e-mail

1. Miasto Częstochowa

Marek Czerwiński 

 34 370 73 06 lub 34 370 72 29 

dostepnosc@czestochowa.um.gov.pl 

2. Miasto Blachownia

Paweł Tasarz 

 34 3270 409* wew. 106 

 zp@blachownia.pl 

3. Powiat częstochowski

Małgorzata Krasoń

34 322 91 44

m.krasoń@czestochowa.powiat.pl

4. Gmina Dąbrowa Zielona

Monika Mysłek

737 196 395

m.myslek@dabrowazielona.pl

5. Miasto i Gmina Koniecpol

Artur Wieczorek 

34 35 40 390 

dostepnosc@koniecpol.pl 

6. Gmina Janów

Jarosław Zasuń

 34327848 wew.29 

jaroslaw.zasun@janow.pl

7. Gmina Kamienica Polska

Piotr Klar

34 32 73 333 wew. 33 

piotr.klar@kamienicapolska.pl 

8. Miasto Kłobuck

Anna Klama 

034 31 00 171 

aklama@gminaklobuck.pl

 

9. Powiat Kłobucki

Anna Tukajska-Drzazga 

34 310 95 18 

starostwo@klobuck.pl 

10. Gmina Kłomnice

Marcel Śpiewak 

34 34 73 166 

informatyk@klomnice.pl 

11. Gmina Konopiska

Agnieszka Rokosa 

34 3282057 wew. 36 

rada@konopiska.pl  

12. Miasto i Gmina Koziegłowy

Anna Naczyńska 

34 314 12 19, wew. 120 

um@kozieglowy.pl 

13. Gmina Kruszyna

Piotr Kmiecik 

34 3202 003 wew. 42 

p.kmiecik@kruszyna.pl 

14. Miasto Krzepice

Zbigniew Sosin 

608380745 

umig@krzepice.pl 

15. Gmina Lelów

Artur Miłek 

34 3550121 w.122 

a.milek@lelow.pl 

16. Gmina Lipie

Agnieszka Kotynia 

34 318 80 32-35 wew. 34  

a.kotynia@uglipie.pl

17. Gmina Miedźno

Marek Woszczyna 

32 211 63 38 wew. 27 

m.woszczyna@miedzna.pl 

18. Gmina Mstów

Jarosław Całusiński

34 3284 005

jcalusinski@mstow.pl

19. Gmina Mykanów

Tomasz Ślęzak

343288019 wew. 36

informatyk@mykanow.pl

20. Powiat Myszkowski

Monika Mrożek

 

monika.mrozek@powiatmyszkowski.pl

21. Miasto Myszków

Jolanta Chłosta

Rafał Kubik

34 313 26 82

34 313 26 82 wew. 179

j.chlosta@miastomyszkow.pl

r.kubik@miastomyszkow.pl

22. Gmina Niegowa

Iwona Bugaj

34 3165 10 20

ibugaj@niegowa.pl

23. Gmina Olsztyn

Piotr Stolarski

34 32 850 76 wew. 29

pstolarski@olsztyn-jurajski.pl

24. Gmina Opatów

Magdalena Ciuchta

Andrzej Pośpiech

34 319 60 93

34 319 60 93

sekretariat@opatow.gmina.pl

apospiech@opatow.gmina.pl

25. Gmina Panki

 

34317 90 35

sekretariat@panki.pl

26. Gmina Poczesna

Renata Smędzik

34 327 41 26

sekretarz@poczesna.pl

27. Gmina Popów

Katarzyna Brzęczek

34 317 70 67 wew. 216

k.brzeczek@gminapopow.pl

28. Gmina Poraj

Andrzej Kozłowski

34 314 52 51

promocja@ugporaj.pl

29. Gmina Przyrów

Tomasz Kargol

343554121 wew.29

t.kargol@przyrow.pl

30. Gmina Przystajń

Paweł Antczak

34 319 11 54 wew. 113

wodociag@gminaprzystajn.pl

31. Gmina Rędziny

Małgorzata Kościelniak

34 32 790 14 wew. 117

drogi@redziny.pl

32. Gmina Starcza

Agnieszka Jędrzejewska

34 3140334

agnieszkaugstarcza@wp.pl

33. Gmina Wręczyca Wielka

Sylwia Ślęzak

34 377 84 23

sylwiaslezak@wreczyca-wielka.pl

34. Miasto i Gmina Żarki

Paulina Kulińska-Pluta

34 314 80 36 wew. 40

katarzyna.pluta@umzarki.pl

Przewiń do góry
Skip to content